Koszyk: 0 wybranych produktów
Wartość zamówienia: 0,00 zł

ALMACABIO płyn czyszczący TOALETA 750ml

Producent: Almacabio

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

21,99 zł
LUB

Opis produktu:

PŁYN DO CZYSZCZENIA TOALETY


750ml


Czyści i denzynfekuje muszlę klozetową skutecznie usuwając osad o kamień.


VEGE - BEZ KONSERWANTÓW


INCI:


CITRIC ACID, LACTIC ACID, ALCOHOL DENAT., CAPRETH-6, SODIUM COCETH SULFATE, XANTHAN GUM, PARFUM, CI 42080


5–15%: acido citrico (da colture microbiche); <5%: tensioattivi anionici e non ionici (da olio di cocco), acido lattico (da colture microbiche), bioetanolo (da fermentazione microbiche), profumo


UWAGA!


Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W razie kontaktu preparatu z oczami lub skórą, niezwłocznie przemyć dużą ilością wody oraz skonsultować się z lekarzem. Nie połykać. W razie połknięcia, nie powodować wymiotów oraz niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, pokazać pojemnik oraz etykietę produktu.


ALMACABIO


Została utworzona przez zespół ludzi, którzy, mając na celu połączenie jakości oraz potrzeb handlowych dzisiejszego świata z potrzebami środowiska naturalnego, świadomie wybrali ekologię. Jako alternatywne rozwiązanie do wykorzystywanych na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat tradycyjnych sybstancji chemicznych opartych na surowcach ropopochodnych, firma Almacabio wybrała miękką chemię opartą na wykorzystaniu surowców roślinnych i środków powierzchniowo czynnych, które są całkowicie biodegradowalne. Almacabio już od wielu lat inwestuje w badania naukowe na najwyższym światowym poziomie, które mają na celu połączenie skuteczności działania nowoczesnych środków czystości z bardziej przyjaznym dla środowiska i ludzi składem chemicznym. Wprowadzając nowe rozwiązania, Almacabio kieruje sie prostą zasadą ale zobowiązująca zasadą: wykorzystac do produkcji najlepsze obecnie dostępne surowce, mysląc jednocześnie o przyszłości świata. Kupując produkty firmy Almacabio macie Państwo gwarancję, że: Wszystkie zastosowane komponenty ulegają w pełni, łatwo i szybko biodegradacji tlenowej (w obecności tlenu) i beztlenowej (bez obecności tlenu) a dopuszczenie do użytku poszczególnych składników opiera się przede wszystkim na europejskich przepisach, jak również na ścisłych i precyzyjnych pod względem chemicznym, biologicznym, toksykologicznym i środowiskowym, parametrach wskazanych w Bio CEQ. Wszystkie środki powierzchniowo czynne i rozpuszczalniki są pochodzenia roślinnego i najwyższej jakości. Brak składników pochodzenia zwierzęcego, OGM, halogenowanych związków organicznych, wybielaczy, wybielaczy optycznych oraz polimerów akrylowych i winylowych, utleniaczy opartych na chlorze, fenoksyetanolu, parabenów, TAED i innych syntetycznych aktywatorów wybielaczy, fosforanów, amminofosfonowych sekwestratorów i sekwestratorów zawierających resztki NTA (pozostałości czynnika rakotwórczego). Brak metali ciężkich z wyjątkiem naturalnego sodu, potasu, wapnia i magnezu, które nie są szkodliwe dla ludzi. Zawierają jedynie olejki eteryczne lub hipoalergiczne perfumy wolne od syntetycznego piżma, piżma policyklicznego, piżma azotanowego i piżma ftalowego, stabilizatorów syntetycznych lub przeciwutleniaczy, substancji klasyfikowanych jako toksyczne, mutacyjne, powodujące raka lub prawdopodobnie przeznaczonych dla zwierząt. Brak obecności enzymów pochodzących z błon lub tkanek zwierzęcych. Skuteczność działania, wydajność myjąca, silne działanie odtłuszczające, zdolność i skuteczność odwapniania i usuwania kamiennego osadu oraz chemiczno-fizyczne właściwości produktów uzyskano dzięki zastosowaniu ścisłych parametrów jakościowych określonych w Bio CEQ. Wszystkie produkty są testowane w celu wykrycia obecności niklu i innych metali ciężkich, takich jak kadm, chrom, pion itp.), które są trujące dla zwierząt i środowiska.

toaleta

Click on above image to view full picture

  • toaleta

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

ZERO żel do toalety JODŁA 750ml

ZERO żel do toalety JODŁA 750ml

15,99 zł
EDL żel do toalety MORSKI 750ml

EDL żel do toalety MORSKI 750ml

34,99 zł
ECOZONE kostki do toalety ANTYOSADOWE 2szt

ECOZONE kostki do toalety ANTYOSADOWE 2szt

Normalna cena: 54,99 zł

Cena specjalna: 44,99 zł

KLAR płyn czyszczący TOALETA 500ml

KLAR płyn czyszczący TOALETA 500ml

16,99 zł
METHOD płyn czyszczący TOALETA 709ml

METHOD płyn czyszczący TOALETA 709ml

25,99 zł

Informacje dodatkowe

Ilość w opakowaniu: 750ml
Skład: kwasek cytrynowy, kwas mlekowy, etanol, emulgator-7, emulgator siarczanu sodu, guma ksantanowa, parfum
Kraj produkcji: Włochy