Koszyk: 0 wybranych produktów
Wartość zamówienia: 0,00 zł

FORMY PŁATNOŚCI W SKLEPIE BENATURAL.PL


W sklepach bioieko.pl płatności za zamówione produkty są realizowane z użyciem trzech form płatności: przelew tradycyjny, płatności elektroniczne (przelew z konta / karty) oraz za pobraniem (przy odbiorze) u dostawcy realizującego przesyłkę, przy odbiorze realizowanym przez transport własny sklepu.


1. PRZELEW TRADYCYJNY

umożliwia zaplatę za zamówienie w formie przedpłaty, bezpośrednio na konto bankowe Sklepu. W takim wypadku przy składaniu zamówienia Klient w potwierdzeniu zamówienia otrzymuje jego numer, kwotę do zapłaty oraz dane Sklepu  do wykonania przelewu:

mBank: 69 1140 2004 0000 3202 7532 7897


2. PŁATNOŚC ELEKTRONICZNA

Transakcje elektroniczne realizowane są za pośrednictwem są obsługiwane przez PAYU (platnosci.pl)

BPH, za pomocą usługi Przelew z BPH, Inteligo, za pomocą usługi Płacę z Inteligo, PKO BP, za pomocą usługi iPKO, mBanku, za pomocą usługi mTransfer, Multibanku, za pomocą usługi Multitransfer, BZWBK, za pomocą usługi Przelew24, Nordea, za pomocą usługi Płać z Nordea, ING Bank Śląski, za pomocą usługi ING BankOnLine, PKO SA, za pomocą usługi PEKAO 24 Przelew, LUKAS, za pomocą usługi LUKAS e-przelew, Banku BGŻ, za pomocą usługi eBGŻ, Citibanku, za pomocą usługi Citibank Online, Polbank EFG, za pomocą usługi Polbank24, Kredyt Banku, za pomocą usługi KB24, Banku Millennium, za pomocą usługi Millenet, Deutsche Banku, za pomocą usługi db easyNet, Raiffeisen Banku, za pomocą usługi Raiffeisen on-line


3. PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ

jest obsługiwana jest przez PAYU (platnosci.pl)za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego PolCard. Sklep umożliwia dokonanie bezpiecznych płatności przy użyciu następujących kart VISA Classic, Master Card, Diners Club, JCB, POLCARD i PBK Styl.

aktualna lista operatarów bankowych oraz lista obsługiwanych kart kredytowych jest dostępna i na bieżąco aktualizowana na stronie operatora PAUY: www.platnosci.pl


4. PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

umożliwia zapłatę za zamówienie bezpośrednio u listonosza/kuriera w dniu otrzymania przesyłki. Ta forma płatności wiąże się z dodatkową opłatą od 2 do 5zł w zależności od wybranej firmy kurierskiej.


6. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - DOWÓZ NA TERENIE KATOWIC - SOSNOWCA- DĄBROWY GÓRNICZEJ

umożliwia zapłatę za złożone zamówienie bezpośrednio u kierowcy realizującego dostawę w danym mieście. Ta forma płatnoci nie wiąże się z dodatkowymi kosztami ze strony Klienta.


BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Płatności.pl to lider na rynku płatności elektronicznych, firma która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji w przypadku płatności elektronicznej czy tez płatności kartą kredytową. Sklep nie uczestniczy w procesie weryfikacji transakcji i nie ma dostępu do informacji poufnych: numer konta klineta, log in, hasło, nr karty kredytowej czy cvs.

Płatność przelewem to forma płatności za której bezpieczeństwo odpowiada bank Klienta. Sklep udostępnia jedynie swój numer konta, na które należy dokonać płatności za złozone zamówienie.

Płatność przy odbiorze forma płatności, polegająca na przekazaniu kurierowi/listonoszowi kwoty za zamówienie w momencie jego otrzymania. Sklep nie uczestniczy w żaden sposób nie uczestniczy w tej formie płatności jest jedynie końcowym odbiorcą należności za zamówienie.


OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z naszą Polityką Prywatności, pobieramy tylko dane niezbędne do sprawnej realizacji zamówień. Dane Klienta nie są przekazywane stronom trzecim. Klient, jako zarejestrowany użytkownik, ma prawo: do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz wniesienie żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.